Комбо

Комбо S

1090 гр.

Саляміно, Капрічоза, Часниковий соус..

350 грн

Комбо M

1660 гр.

4 сири, 4 м'яса, Гавайська, Часниковий соус х2..

450 грн

Комбо L

Палермо, Капрічоза, Банзай, Мілано, Часниковий соус х3..

620 грн

Комбо XL

3965 гр.

4 м'яса, Мілано, Банзай, Пепероні, Чікен Дорблю, Гавайська, 4 сири, Часниковий соус х6..

990 грн

Сети піц, смачне комбо.

Good Sushi & Pizza пропонує великий вибір піци з різноманітною начинкою. Її готують досвідчені кулінари, використовуючи виключно свіжі й екологічно чисті інгредієнти.

Щоб скоштувати одразу всі улюблені смаки, можна замовити сет. Таке комбо стане чудовим рішенням для великої компанії, кожен зможе обрати собі піцу до смаку.

Замовити комбо піци

можна як для себе, так і для всієї сім’ї, або ж для дружньої компанії. Піца-сети розраховані на компанію від 4 до 10 людей, вони дозволяють накормити усіх і при цьому зекономити. Якщо плануєте вечірку, таке меню неодмінно стане в нагоді, воно буде різноманітним, включатиме авторські та популярні види піц.

Замовити сет піци

від СУШІ ГУД можна на сайті, або ж за номером телефону: +380992382728. Також наші заклади працюють на винос за адресою: вул. Грюнвальдська, 10 або Сорохтея, 41А.

Окрім наборів у нас є акційні пропозиції 2+1, завдяки їй можна замовити 2 піци, а третю отримати в подарунок.

Швидка доставка сету піци

здійснюється за допомогою скутерів до порогу Вашого дому чи офісу, за будь-якою адресою в Івано-Франківську. В межах міста доставка безкоштовна, якщо сума замовлення становить від 200 грн. Доставка за межі міста платна і опрацьовується, в разі замовлення на суму від 300 грн. В меню доставки можна додати напої.